У пошкодженій ракетним ударом багатоповерхівці в Тернополі відновлюють газ

У Тернополі триває відновлення будинку на вулиці 15 Квітня, який постраждав унаслідок ракетного удару. Наразі відновлюють газопостачання. Як повідомили у Тернопільміськгаз, фахівці працюють у будинку за адресою вул. 15 Квітня, 31. Вони поступово відновлюють подачу газу та перевіряють обладнання у квартирах мешканців. Перегляньте також Терміново: у частині Тернополя о 19:00 припинять газопостачання Особовий рахунок має … Читати далі У пошкодженій ракетним ударом багатоповерхівці в Тернополі відновлюють газ