У Тернополі поліція вгамувала агресивного чоловіка
У Тернополі поліцейські вгамували агресивного чоловіка, який вчинив домашній дебош та пошкодив майно, після чого його госпіталізували до лікарні.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити