Google NEWS
Тернопіль НАЖИВО!
26 Червня, 2026
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ
Немає результату
Переглянути всі результати
Тернопіль НАЖИВО!

Головна » Кримінал » У Тернополі пенсіонерка вкрала смартфон у супермаркеті

У Тернополі пенсіонерка вкрала смартфон у супермаркеті

Опубліковано Сергій Коваль
26.06.2026
в Кримінал
5 1
A A

Фото: tp.npu.gov.ua

79
переглядів
ПоширитиПоширитиТвітнути

У Тернополі правоохоронці викрили місцеву жительку, яка привласнила залишений без нагляду пакет із цінними речами. За скоєне 67-річній жінці тепер загрожує суворе покарання згідно з чинним законодавством України.

Деталі інциденту в тернопільському магазині

До поліції звернулася мешканка обласного центру, яка стала жертвою власної неуважності. Жінка повідомила, що під час покупок у супермаркеті випадково залишила пакет з особистими речами, серед яких був дорогий смартфон. Повернувшись на місце події за кілька хвилин, вона виявила, що її майно зникло. Загальна сума завданих збитків склала 10 тисяч гривень.

Перегляньте також

Поліцейські Тернопільщини опанували європейські методи комунікації

У Бережанах неповнолітній на самокаті потрапив у ДТП

Завантажити ще

Оперативники Тернопільського районного управління поліції оперативно відреагували на заяву. Завдяки перегляду записів з камер відеоспостереження та проведеним слідчим діям, правоохоронцям вдалося встановити особу зловмисниці. Нею виявилася 67-річна тернополянка, яка перебувала в тому ж магазині.

Що загрожує підозрюваній

Як з’ясувалося під час слідства, жінка помітила залишений пакет, зазирнула всередину та, побачивши ґаджет, вирішила привласнити його, забравши додому. Наразі правоохоронці вже повідомили пенсіонерці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Кваліфікація злочину: Слідчі розпочали провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану). Згідно з санкцією цієї статті, за подібні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Наразі досудове розслідування триває. Поліція вкотре нагадує тернополянам про необхідність бути пильними у громадських місцях та не залишати цінні речі без нагляду, адже навіть випадкова знахідка може стати підставою для відкриття кримінальної справи.

Джерело: tp.npu.gov.ua

Читайте також:

  1. Поліцейські Тернопільщини опанували європейські методи комунікації
  2. У Бережанах неповнолітній на самокаті потрапив у ДТП
  3. Масштабний ремонт доріг у Тернополі: що змінилося
Теги: крадіжкакриміналновини Тернополяполіціятернопіль

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, відкрите гіперпосилання на «Тернопіль Наживо!» має міститися в першому абзаці тексту.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а сам ресурс виконує винятково роль носія.

Hosting Ukraine
  • Про нас
  • Реклама на сайті
  • Контакти

© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.

З поверненням!

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Забули пароль?

Відновіть свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути пароль.

Увійти
Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ

© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.