Учениці тернопільської школи №19 отримали 200 балів на НМТ
Випускниці тернопільської школи №19 здобули максимальні 200 балів на НМТ з української мови та показали високі результати з історії.
Головна » школа №19
Випускниці тернопільської школи №19 здобули максимальні 200 балів на НМТ з української мови та показали високі результати з історії.
При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, відкрите гіперпосилання на «Тернопіль Наживо!» має міститися в першому абзаці тексту.
Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а сам ресурс виконує винятково роль носія.
© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.
© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.