Головний поліцейський Тернопільщини Олександр Богомол поспілкувався зі школярами тернопільської школи №3.
– Ви повинні зрозуміти, що поліцейські не вороги, а партнери, помічники, захисники, – розпочав своє спілкування із учнями Олександр Богомол. – Якщо стаються якісь негаразди, куди ви телефонуєте? – До поліції. Тому пам’ятайте: тим, хто не вчиняє нічого протиправного, боятися людей у форму немає причин
Головний поліцейський краю розповів дітям про роботу тернопільських правоохоронців як на території нашої області, так і в зоні АТО, навчив як не втрапити у пастку шахраїв, застеріг від протиправного.
– У вас такий вік, що хочеться спробувати усе, а найбільше манить заборонене, – звернувся до школярів полковник міліції. – Серед таких спокус чи не найбільш підступними є наркотики. Запам’ятайте, спробувавши їх лише раз, ви ризикуєте пустити під укіс своє життя. Інформація про те, що «легкі» наркотики безпечні – це міф, який поширюють наркоторговці, аби здобути як найбільше клієнтів серед ваших однолітків.
Застерегли поліцейські школярів й від жартів про замінування
– Час від часу до нас надходять повідомлення про мінування навчальних закладів, – розповів керівник вибухотехнічного підрозділу ГУ НП в Тернопільській області Ігор Васьків, – допоки ні одне із них не підтвердилося. А жартівників, які таким чином хотіли уникнути, приміром, контрольної, знаходимо у 99 відсотках випадків. Не втішайтеся думкою, що ви неповнолітні і покарати вас не можна, відповідальність понесуть ваші батьки. Так, виїзд екстрених служб, таких як поліція, медики, рятувальники, на повідомлення про мінування обходиться державі у щонайменше 10 тисяч гривень. У разі хибного повідомлення, ці кошти доведеться відшкодовувати батькам жартівника.
Джерело: Нацполіція