Google NEWS
Тернопіль НАЖИВО!
27 Червня, 2026
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ
Немає результату
Переглянути всі результати
Тернопіль НАЖИВО!

Головна » Новини » Комунальники пояснили, чому зрізають берези на вулиці Лесі Українки

Комунальники пояснили, чому зрізають берези на вулиці Лесі Українки

Опубліковано solomiya
11.09.2017
в Новини, Тернопіль
5 0
A A
За самовільне добування березового соку загрожують штрафи

Берези. Ілюстрація

71
переглядів
ПоширитиПоширитиТвітнути

У Тернополі на вулиці Лесі Українки біля бару “Румба” зрізали кілька беріз. Комунальники кажуть, що дерева всохли, тому було прийняте відповідне рішення. До того ж сухі дерева становили небезпеку для перехожих.
«Комісія з оцінки стану та вартості зелених насаджень провела обстеження цієї території, де всохли дерева. Під час виїзду було виявлено ряд сухостійних берез. З метою уникнення нещасних випадків, оскільки поруч знаходиться пішохідна доріжка та зупинка, прийнято рішення видалити аварійні дерева, – пояснює головний спеціаліст управління ЖКГ Світлана Молодецька. – Зазначу, що у 

Тернополі ми фіксуємо багато випадків всихання дерев, переважно берез, причому в різних мікрорайонах міста. Імовірно, таке трапляється, оскільки ґрунтові води змінили водоносні горизонти, окрім того в останні роки влітку спостерігається посуха».

Перегляньте також

У Тернополі пенсіонерка віддала 10 тисяч євро «лікарю»

Кривава поїздка у Бережанах: на Тернопільщині підліток на електросамокаті протаранив позашляховик

Завантажити ще

Також за словами Світлани, на даній ділянці не буде проводитися жодного будівництва.  Територія знаходиться у комунальній власності міста і документів для будівництва не надавалося. 

До слова, наступного посадкового періоду на цій території планується висадити катальпи.

Популярне сьогодні

  • «Трудотерапія — це не експлуатація»: відомий тернопільський священник-блогер Олексій Філюк відповів на критику щодо виховання дітей

    Знову полізли «експерти» з порадами: отця Філюка знову критикують у мережі

    106 поширення
    Поділіться 42 Tweet 27
  • Оперативники поліції встановили особу, причетну до крадіжок із водоматів у Тернополі

    43 поширення
    Поділіться 17 Tweet 11
  • На Тернопільщині шахраї ошукали чоловіка на 85 тисяч

    14 поширення
    Поділіться 6 Tweet 4

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, відкрите гіперпосилання на «Тернопіль Наживо!» має міститися в першому абзаці тексту.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а сам ресурс виконує винятково роль носія.

Hosting Ukraine
  • Про нас
  • Реклама на сайті
  • Контакти

© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.

З поверненням!

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Забули пароль?

Відновіть свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути пароль.

Увійти
Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
    • Події
    • Освіта
    • Культура
    • Люди
    • Здоров`я
    • Авто
    • Спорт
    • Кухня
    • Дозвілля / Туризм
    • Цікаво
    • Фото/відео
  • Суспільство
  • Політика
  • Економіка
  • Кримінал
  • Тернопіль
  • Україна / Світ

© 2015 – 2025 Тернопіль НАЖИВО - актуальні новини Тернополя та Тернопільщини.