7 видів “кохання”, які повинні бути у відносинах
Чт. 7 Липня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

7 видів “кохання”, які повинні бути у відносинах

В інтимному житті повинна бути різноманітність, адже, це важливо і покращує відносини. Психологи виділяють сім видів інтиму, які зазвичай присутні у пар.

Джерело

1. Повільний ceкc
Це, скоріше, заняття любов’ю, а не ceксом. Довга прелюдія, плавні рухи, насолода одне одним … Справжнє задоволення!

2. Швидкий ceкc
Згораючи від бажання, ви просто рвете одяг один на одному і з’єднуєтеся, часом не встигнувши дійти до спальні, а може, ви спеціально хочете зробити це на столі або перед дзеркалом у ванній … Швидкий ceкc має ряд переваг, найважливіша з яких наступне: якщо такий ceкc є у ваших стосунках, значить в них є пристрасть, а це дуже важливо.

3. Ceкc для одного з партнерів
Це може бути феєричний мінeт або незабутній кyннілінгyс. Роблячи приємність партнеру, бачачи його збудження і чуючи стогін, ти обов’язково і сама збудитися. І хто сказав, що секс для одного з партнерів не може перейти в, скажімо, швидкий ceкc …?

4. Заспокійливий ceкc
Так-так, такий теж буває! Це прекрасний спосіб зняти напругу після довгого робочого дня. В такому інтимі важливий постійний зоровий контакт з партнером і повний релакс.

5. Дикий ceкc
Не стримуйтеся: кричіть, лайтеся, трощіть меблі, лякайте сусідів! А потім виснажені, але щасливі дозвольте собі годинку-другу міцного сну.

6. Ceкc “Дівчина зверху”
Зв’яжи його або пристебни наручниками до ліжка, головне відчути себе господинею в спальні. І, навіть, якщо, зазвичай, це тобі не властиво, спробуй! Тобі сподобаються нові відчуття!

6. Ceкc “Чоловік зверху”
Ти – скромна маленька покоївка або ceксyальнaя і покірна рабиня, він прив’язує тебе і робить, що хоче, або шльопає, як в “50 відтінків сірого”, або гвалтує, або … Загалом, фантазуйте, адже, задоволення може ховатися далеко за межею пристойного.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!