У Тернополі двох учасників організованої групи через збут наркотиків засуджено до семи років позбавлення волі.
У прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомляють, що суд визнав винними двох учасників організованої групи у вчиненні тяжких злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.
Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє тернополян, не маючи законного джерела доходу, зорганізувалися в злочинну групу та з метою незаконного збагачення здійснювали виготовлення, перевезення, зберігання та збут наркотиків.
Зокрема, впродовж року наркоділки систематично їздили легковим автомобілем по селах Тернопільської області та закуповували макову соломку. З неї, за місцем свого проживання, виготовляли ацетильований та екстракційний опій, який збували наркозалежним мешканцям Тернополя. Щоб їх не запідозрили – конспірувалися: у телефонних розмовах не вживали назви наркотика та пов’язаних з його збутом операцій.
Суду виніс вирок і визнав обох обвинувачених винними у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 і ч.3 ст. 307 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотиків, психотропних речовин або їх аналогів. Кожного з них засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.