Голова ТОВА Володимир Труш привітав мешканців Тернопільщини з Днем Конституції
Пн. 8 Серпня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

Голова ТОВА Володимир Труш привітав мешканців Тернопільщини з Днем Конституції

З нагоди свята на Театральному майданi Тернополя вiдбулися урочистостi та покладання квiтiв до меморiалу Незалежностi. 

У цей день, 26 рокiв тому, виражаючи суверенну волю та вiд iменi українського народу, Верховна Рада України прийняла основний закон – Конституцiю.

Також влада областi та мiста нагородила вiйськових та сiм’ї загиблих Героїв за вiрну та вiдважну службу українському народу.

Начальник обласної вiйськової  адмiнiстрацiї Володимир Труш привiтав присутнiх зi святом та побажав нам усiм швидкої перемоги. 

“Останнi мiсяцi змусили нас багато переосмислити. Глибше зрозумiти значення нацiональних символiв, суспiльних якостей та цiнностей. Однiєю з ознак державностi є наша Конституцiя, яка дуже молода, але не за вiком мудра, досвiдчена та справедлива. Очевидно тому мiжнародна спiльнота  називає її найбiльш демократичною. Наш обов’язок бути гiдними подвигу, на який щодня зважуються нашi Герої. Цiнувати те, що змiцнює. Боронити те, що маємо. Слава Українi!”, – сказав Володимир Труш.

Нагадаємо, що  Конституцiя України набрала чинностi з дня її прийняття 28 червня 1996 року. На згадку про це в Українi щорiчно святкують державне свято – День Конституцiї України.


Джерело: Сайт Тернопільської облдержадміністрації