Керівництво третьої школи показало свою громадянську позицію
Вт. 4 Жовтня 2022

Директор Тернопільської спеціалізованої школи № 3 Надія Будій

Керівництво третьої школи показало свою громадянську позицію

Директор Тернопільської спеціалізованої школи № 3 Надія Будій
Директор Тернопільської спеціалізованої школи № 3 Надія Будій

Як стало відомо нашому виданню, директори спеціалізованих шкіл міста, гімназій, ліцеїв, НВК отримали рекомендаційний лист, у якому йдеться про надання пільг при вступі на навчання у вищевказані навчальні заклади дітей учасників АТО.

Першою на цей лист відреагувала третя школа. 26 січня 2017 року у ТСШ № 3 відбулось спільне засідання педагогічної ради та ради школи, під час якого були внесені доповнення у Правила конкурсного приймання учнів до 1-го класу  щодо пільг для дітей учасників АТО.

Ми звернулися за роз’ясненнями  до директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області Надії Дмитрівни Будій:

«Так, ми отримали повідомлення, що під час засідання Ради підтримки учасників антитерористичної операції 26.12.2016 року (протокол № 83 п.3) було запропоновано внести зміни у Правила приймання до навчальних закладів, які належать до комунальної власності міста. До 2017 року ми проводили конкурсні випробування відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 389 від 19.06.2003 року та відповідно до Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки від 14.02.2015 року № 1/9-71 «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до 1-го класу». Жодних пільг до цього часу у Правилах конкурсного приймання не було передбачено. Але життя ставить нові вимоги. Хочу відзначити надзвичайно важливе суспільне значення даного питання, адже сьогодні важко переоцінити той внесок, який роблять воїни АТО для збереження державності нашої країни. Наша школа не може стояти осторонь проблем, які торкаються сімей учасників АТО, їхніх дітей. Хочемо, щоб діти наших захисників також були захищені.

Читайте також: Поліцейські спіймали людей, які масово продавали психотропні речовини

Хочу проінформувати, що спільним засіданням педагогічної ради та ради школи від 26 січня 2017 року (протокол № 01 ) одноголосно прийнято рішення про надання пільгових умов для вступу дітей учасників АТО у 1-й клас Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області та внесено доповнення у Правила конкурсного приймання дітей у 1-й клас (таку можливість дає нам пункт 2.10 Інструкції  про порядок конкурсного приймання дітей… ). Думаю, це гуманно і справедливо».

Дітям учасників АТО додаватимуться по два додаткових бали до загальної кількості балів, набраних в ході конкурсних випробувань.

Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному сайті школи №3 у розділі “Майбутнім першокласникам”

Джерело: Файне місто