Любителька селфі ледь не поплатилася життям
Пт. 30 Вересня 2022

Любителька селфі ледь не поплатилася життям

У Росії мисливець ледь не вбив любительку селфі, прийнявши її за бабака. Рудий колір волосся ледь не коштував дівчині життя.

У Росії мисливець ледь не вбив любительку селфі, прийнявши її за бабака

22 серпня 2016 року 57-річний Даміра Газізов, перебуваючи біля підніжжя гори поблизу селища Урал (Татарстан), полював на бабаків з карабіном «Вепр-308», повідомляє прес-служба Слідчого комітету РФ.

В цей же час на вершині гори знаходилася 15-річна місцева мешканка, яка через мобільний телефон, виходила в Інтернет, а також фотографувала себе. При цьому дівчинка розпустила волосся, яке днем раніше пофарбувала в рудий колір. Газізов, вважаючи, що перед ним бабак, здійснив з двохсот метрів два постріли в бік дівчинки, після чого вирішивши, що промахнувся, поїхав, пишуть “Відомості.

Читайте також: Де живе корова завбільшки майже два метри

Поранена дівчинка пішла в напрямку села, де її підібрав місцевий житель і на автомобілі відвіз до фельдшера, який надав першу медичну допомогу. В результаті пострілу дівчинці були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді наскрізного вогнепального поранення м’яких тканин лівого плеча і лівої лопатки.

Свою причетність до скоєння злочину чоловік визнав в повному обсязі. Слідчим стосовно Газизова обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.