19 жовтня минає рік відколи не стало відомого фотокореспондента, тернопільського пластуна, який загинув у зоні проведення АТО, Віктора Гурняка.
Пом’янути люблячого батька і чоловіка, друга, бойового побратима та просто хорошу людину, за якою минулого року сумувала чи не вся Україна, на Личаківському кладовищі Львова, де похований Герой, зібралися сотні людей. Присутні молилися за упокій душі хлопця та, не стримуючи сліз, згадували його добрим словом…
Також сьогодні на могилі Віктора відкрили й освятили пам’ятний знак – фотоапарат.
Нагадаємо, 13 жовтня в Тернополі відкрили другу пам’ятну дошку Героєві.
У свою чергу кохана жінка Віктора, мама його донечки Юстинки, Ірина, в інтерв’ю, записаному нещодавно, розповіла, що останніми словами, які почула від чоловіка було: «Я тебе люблю! Все буде добре, не хвилюйся. Зранку постараюсь подзвонити…» та порадила всім жінкам, які пережили загибель дорогої людини продовжувати ЖИТИ…