Псевдоволонтерам дали останнє попередження: все закінчиться не у ЗСУ, а реальним ув’язненням
Нд. 2 Жовтня 2022

Псевдоволонтерам дали останнє попередження: все закінчиться не у ЗСУ, а реальним ув’язненням

Тернопільська поліція на прохання голови обласної військової адміністрації Володимира Труша активно відпрацьовує так званих псевдоволонтерів, і з результатами своєї роботи правоохоронці обіцяють познайомити громадськість в найближчий тиждень-другий.

– На жаль, бачимо, що окремі фізичні особи здійснюють збір коштів на автомобілі і ці транспортні засоби їдуть не туди, куди потрібно. Буквально за кілька днів ми покажемо такі факти. У будь-якому разі всі гуманітарні допомоги повинні бути цільові. Цільові допомоги, скажемо так, допоможуть нашим довірливим громадянам, щоби вони не потрапити у халепу, і їм не було прикро, бо інколи вони віддають останні гроші незрозуміло кому, а ті виявляються шахраями, – зазначив 20 квітня під час брифінгу начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.  

Генерал поліції просить тернополян повідомляти про подібні факти, адже правоохоронці можуть вивчити будь-яку інформацію, будь-який дзвінок ймовірних волонтерів, які просять на допомогу, перевірити на достовірність тих осіб, які потребують допомоги, а саме ті чи інші військові частини чи з’єднання, правоохоронної структури тощо.  

– Робота по псевдоволонтерах, які вирішили заробити на війні для себе якісь бонуси у вигляді матеріальних цінностей або коштів, триває. Повірте, за тиждень, максимум за два ми про них розповімо. Жаліти не буде нікого! Я вже пояснив, будемо діяти, як на війні! Якщо ви тільки попадетеся – повірте, Нацполіція по всіх правилах вас «відкатає» і все закінчиться не Збройними силами, а реальним ув’язненням. Тому звертаюся до всіх псевдоволонтерів, хто ще не встиг сховатися, просто забутьте про цю діяльність, навіть якщо ви щось подібне задумали, «збийтеся» з цієї ідеї, не думайте навіть про неї, краще займіться реальною роботою, – підсумував під час брифінгу голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.


Джерело: gazeta1