Шахраї під виглядом працівників банку активно дурять тернополян - будьте обережні
Вт. 4 Жовтня 2022

фото з мережі інтернет

Шахраї під виглядом працівників банку активно дурять тернополян – будьте обережні

картка банківська
фото з мережі інтернет

Жертвою шахрайства стала 36-річна тернополянка. Жінка повірила невідомій про проблеми із банківською карткою.

До неї зателефонувала жінка. Вона представилася представником “Ощадбанку” та повідомила про небезпеку. Шахрайка розповіла, що з картки тернополянки невідомі намагаються зняти кошти, а тому терміново потрібно змінити пін-код.

Перелякана власниця картки не роздумуючи назвала усі особисті дані, про які запитувала стороння людина. В результаті – через кілька хвилин тернополянка отримала смс-повідомлення про зняття готівки в розмірі 1680-ти гривень.

Зрозумівши, що стала жертвою брехні, за допомогою звернулася до правоохоронців.

У СК ГУ НП в Тернопільській області застерігають ніколи не розголошувати особисті дані банківських карток стороннім особам.

Будьте уважні і запам’ятайте, що ніхто не має права дізнаватися у вас особисту інформацію, тим більше за допомогою телефону або пошти. Навіть працівникам банку ви не повинні повідомляти свій пін-код, який намагайтеся ніде не записувати, а зберігати в пам’яті.

Читайте також: Тернополян запрошують на міжконфесійне водосвяття

Будь-який власник пластикової картки банку повинен усвідомлювати, що завжди існує ризик того, що саме він стане однією з жертв обману і потрапить у тенета шахраїв.

Якщо ж уважно ознайомитися з головними прийомами злочинців, то шанс того, що ви потрапите в неприємну ситуацію, буде набагато нижчим. Адже хто попереджений — той озброєний.