Тепло від якого стає зимно, або як мер Тернополя Сергій Надал своїми діями заліз до кишень тернополян
Нд. 2 Жовтня 2022

Тепло від якого стає зимно, або як мер Тернополя Сергій Надал своїми діями заліз до кишень тернополян

Незабаром на Тернопільщині прийдуть холоди, а це означає, що знову виникнуть питання тепла у наших оселях. Більшість з тернополян з острахом чекатимуть на платіжки за тепло. Часто тільки цей рахунок перебільшує пенсії і дохід сім’ї, стверджує голова громадської організації «Екоальянс» Олександр Філь, пише  Тижневик “Номер один”.

– Мова йде про перехід нарахувань за використане тепло від котелень централізованого теплопостачання для мешканців Тернополя на гігакалорії. Не треба бути фахівцем, щоби зрозуміти, що коли будинок немає теплового лічильника, та у квартирах вони також відсутні, то є повний абсурд. Це так само, як середня температура на Марсі. Методики обрахувань ніхто не бачив, а якщо бачив – вони незрозумілі. Нам весь час кажуть, що місцева влада на це не впливає. Насправді – це не правда!, – стверджує Олександр Філь.

За словами тернопільського екоактивіста, це питання до Тернопільського міського голови Сергія Надала.

– Чому? Саме ви керуєте розподілом міського бюджету. За всі роки Вашого керівництва, не виділялися кошти на реконструкцію тепломереж прибудинкових територій. Саме там ідуть величезні втрати тепла, за які тернополяни платять з власних кишень. Хто відповідає за цю бездіяльність, за ці неймовірні втрати? І які вони насправді? Сергій Віталійович – ця інформація має бути відкрита для громади. Слід відмінити ті гігакалорії для будинків, де немає теплових лічильників. Ви своїми діями залізли до кишень Тернополян. Ви у свій час не підтримали ідею переходу на індивідуальне опалення. А це було би частково рішення проблеми. У Вас є шанс показати громаді, що ви дбаєте про людей. Дивиться фото «безпределу» відповідальності. Уявіть собі скільки треба тепла, щоби нагріти тисячі кубічних  метрів гранту, щоби при морозі росла зелена трава? Оплачуємо все це ми!, – підсумував Олександр Філь.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!