Тернопільський гурт потрапив у американський рейтинг
Нд. 2 Жовтня 2022

Ummagma

Тернопільський гурт потрапив у американський рейтинг

Ummagma
Ummagma

Український дует Ummagma із Тернопільської області відразу з двома альбомами потрапив до рейтингу найкращих релізів 2016 року, який опублікував авторитетний американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine. 

Український дует Ummagma відразу з двома міні-альбомами потрапив до рейтингу найкращих релізів 2016 року, який опублікував авторитетний американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine.

Оглядач видання Метто Слоано високо оцінив міні-альбоми «Frequency» та «Winter Tale» та й загалом творчість колективу із Тернопільщини.

Читайте також: Тернопільські студенти удостоїлися високої честі

«Ummagma яскраво вирізняється з-поміж українських колег по сцені. Їх музика глибока, освіжаюча, як правило, завжди позитивна. Якби можна було б музику Ummagma бачити й відчувати – вона була мерехтливою і пульсуючою. Це змушує мене задатися питанням: які ще приховані перлини може запропонувати нам Україна?» – написав Метт у своїй статті Top Dreampop Releases Of 2016.

Ummagma – електронний гурт, що творить у жанрах інді- та дрім-поп. До його складу входять українець Олександр Кретов та канадійка Шона МакЛарнон. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створити студію звукозапису в Кременці. Нині обоє учасників дуету проживають в Канаді.