Такого "Майстра пральної машинки", який живе на Тернопільщині, ви ще не зустрічали
Нд. 2 Жовтня 2022

Медовий полин

Такого “Майстра пральної машинки”, який живе на Тернопільщині, ви ще не зустрічали

Медовий полин
Медовий полин
“Майстер пральної машинки”, тобто барабанщик гурту “Медовий полин” Павло Долінський поділився своєю історією про те,як потрапив у гурт і що то для нього означає:

Я приїхав у Борщів вчитися на механізатора в агротехнічний коледж. До того я вже займався музикою. Ну і,звісно,мені захотілося побарабанити. Сидячи на парі барабанив чи ні, скоріше,стукав пальцями по столі поки хтось не звертав увагу.

Павло Долінський
Павло Долінський

Якось після пари на перерві, розмовляючи з одногрупниками,я почув, що біля коледжу є палац студентів. Там проводяться різні виступи, сцена є. Також є духовий оркестр. Мені по-любому вже цікаво, я прийшов туди, очі захопили різні духові інструменти. І тут в куті я побачив барабани! Зрадів! Ясне діло, я їх витягнув,підремонтував трохи, сів, почав щось грати з таким голодним захопленням, що забув де я є. Підняв голову,побачив багато студентів, вони певно з їдальні почули, що щось гримає.

Пізніше один з одногрупників Рибак Володька (Стрийко))) каже, що любить грати на бас-гітарі. О,супер!!!

Читайте також: Важко повірити, але потерпілому у розбійному нападі грозить до п’яти років тюрми

Каже,що є ще один чувак-колєга і сусід через вулицю,Костя, грає на ритм гітарі. Ми троє так зійшлися в один вечір попробували таку сяку імпровізацію. Хлопці теж грали і раніше, кожен вже мав якісь навики, з часом до нас прийшов Юра послухати, що то сє коїт в тотій кімнаті))). Його,як викладача по гітарі, зацікавило то цудо) І почали ми четверо пробувати. Коли Юра прийшов,то відразу приніс пару ідей музичних, і тут ми почали вже грати.

#МедовийПолин за ці роки став частиною мене. Я вже не уявляю себе без гурту! З Юрою та Костею граю довший час. Між нами є розуміння не те, що з пів-слова, а з одної ноти, можна так сказати. Зараз ще і Назар грає на акордеоні, його я теж знаю давно, з ним грав ще до Медового Полину. В Товстому ми мали гурт “Траєкторія”. Одним словом БАГАТО значить для мене #Медовий_Полин !

Завжди є багато різних ситуацій в житті,які стають палками у колесах, але ми не здаємось тому, що це дружні відносини, які пройдені часом.

Довідка: Медовий Полин – гурт відверто драйвовий та хуліганський. Шалена енергія в музиці поєднується з текстами,які вкрай легко запам’ятовуються. Тут і “ненормативна лексика” і весь інший компот, який колись приписували рок-музиці взагалі, коли вона ще могла стрясати основи суспільства