У Тернополі щасливі власники отримали ключі від своїх квартир в сучасній новобудові
Пт. 30 Вересня 2022

Будинок БК "Матла"

У Тернополі щасливі власники отримали ключі від своїх квартир в сучасній новобудові

Будинок БК "Матла"
Будинок БК “Матла”

У Тернополі введено в експлуатацію другу багатоповерхівку, яка є частиною комплексу із чотирьох сучасних новобудов будівельної компанії «Матла».

Знаходиться вона за адресою Київська, 8в. Щасливі власники квартир отримали ключі та розпочинають облаштовувати своє помешкання.

— Житловий будинок за адресою Київська, 8в введений в експлуатацію — це друга черга нашого комплексу Київська-Смакули. Це багато квартирний житловий будинок зі сферою обслуговування та підземними паркінгами. Дехто вже зараз приступає до облаштування своєї квартири, основна маса робитиме це повноцінно з весни. Наша будівельна фірма хоче привітати жителів квартир з цим важливим моментом, — говорить директор будівельної компанії «Матла» Андрій Матла.

Нагадаємо, що у жовтні розпочалася четверта черга будівництва комплексу сучасних новобудов на перетині вулиць Київська-Смакули у Тернополі. Відтак, будівельна компанія «Матла» завершує проект спорудження чотирьох сучасних будинків.

До слова, будівельна компанія “Матла” була однією із перших в Тернополі, яка почала облаштовувати біля будинків сучасні дитячі майданчики. Будують їх за європейським зразком – майданчики застеляють натуральним трав’яним газоном рулонного типу.

Щодо планування помешкань, то тут надається вагома перевага — мешканці можуть реалізувати всі свої мрії, адже квартиру можна перепланувати згідно з побажаннями жителів.

Для спорудження будинків та комфортного проживання компанія використовує лише новітні європейські технології та матеріали: монолітний-каркас, стіни термоблок, дитячі майданчики та майданчики для відпочинку дорослого населення, підземні стоянки, індивідуальне опалення, лічильники на воду, газ, світло, металопластикові енергозберігаючі вікна, вхідні двері броньовані, високоякісні ліфти “OTIS”.

У сучасних новобудовах будівельної компанії «Матла» створюються всі умови. На території будинків розвинута інфраструктура: аптеки магазини, сфера послуг, безпечні дитячі майданчики.

Центральний офіс:

м. Тернопіль, вул. Лучаківського, 6

тел/факс: 8(0352) 55-29-79

моб. +38 050 981 67 01

e-mail: matla@ukr.net

Сайт: http://www.matla.com.ua/