Вперше за останні десятиліття в нашому місті відкрили новий дитячий садочок №4 на вул. Київській. У дошкільному навчальному закладі функціонуватиме чотири види груп для 120-ти дітей: ясельна, молодша, середня та старша.
«120 дітей із масиву БАМ зможуть відвідувати новий дитячий садочок. За кошти міського бюджету ми провели тут ремонт приміщень, утеплили фасад, обладнали індивідуально-тепловий пункт, закупили кухонне, медичне, пральне та інше необхідне обладнання, облаштували ігрові кімнати. Оскільки дітей народжується у місті все більше, то будемо створювати додаткові групи та відкривати нові дитсадки й у наступні роки», – розповідає міський голова Сергій Надал.