Юних тернопільських модниць запрошують на цікаву зустріч про красу та стиль
Ср. 5 Жовтня 2022

фото з мережі інтернет

Юних тернопільських модниць запрошують на цікаву зустріч про красу та стиль

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

4 лютого у книгарні «Є» відбудеться захід, який допоможе юним панянкам дізнатися як виглядати модно і стильно. Дівчат віком 12-16 років та всіх, хто цікавиться секретами жіночої краси, запрошують на розмову з дизайнеркою Олесею Федорович на тему «Виглядати стильно: чи кожній панянці це до снаги?».

Розмова вестиметься довкола книжки Оксани Караванської «Стильна книжка для панянки» («Видавництво Старого Лева»).  Початок – о 16.00.

“Ви дізнаєтесь про поради та смішні історії з життя відомої української дизайнерки Оксани Караванської, а також отримаєте відповіді на питання: як справити позитивне перше враження, чи варто робити макіяж, як правильно підібрати одяг для різних життєвих ситуацій, чи потрібно працювати над власним іміджем?
Також учасників заходу чекає сюрприз – майстер-клас від нашої гості: протягом заходу зможете створити оригінальний аксесуар, – зазначили організатори.

Нагадаємо, знаний дизайнер одягу, стиліст Оксана Караванська, – одна з найяскравіших представниць модного простору України. Її шанують, її колекціями захоплюються, а вона все не зупиняється на досягнутому.

 Читайте також: У Тернополі “накрили” ще один гральний бізнес

Видання  «Стильна книжка для панянки»  покликане навчити дівчаток гарно вбиратися, незалежно від обставин, не загубитися у пошуках власного стилю. Проте така книжка-помічниця стане в нагоді і старшим панянкам. Роз’яснення, поради, доречні вставки про основні віхи в історії моди нова «подруга» читачок подає лаконічно, незапудрено і відверто. 

Детальніше: https://www.facebook.com/events/258440451254050/