Захисникам на фронт: Тернопільський благодійний фонд «Хвилі Змін» передав бiйцям автомобiль
Вт. 4 Жовтня 2022

Захисникам на фронт: Тернопільський благодійний фонд «Хвилі Змін» передав бiйцям автомобiль

Тернопiльський благодiйний фонд «Хвилі Змін» передав бiйцям автомобiль. Про це у мережi Facebook повiдомив керiвник фонду Тарас Савчук.

Вiн розповiв, що машину купили в Англiї. Її привезли, вiдремонтували, наповнили допомогою, якої потребують українськi воїни i передали бiйцям ДУК ПС на Миколаївщину. I все це завдяки спiльним зусиллям багатьох людей, якi долучилися кожен хто чим може:

«+1 авто для наших захисникiв ДУК ПС.

Nissan Navara вiд  Хвилі Змін, благодiйний фонд поїхав до наших захисникiв на пiвдень країни. До iнiцiативи фонду посильно долучилися 47 небайдужих. Донати були вiд 10 до 3000 гривень. Левова частка необхiдних для придбання автомобiля коштiв надiйшла вiд Бучачагрохлiбпром – Buchachagrokhlibprom Agrocompany на чолi з Казимиром Попiлем.

В автомобiль поклали продукти, медикаменти, павербанки, термобiлизну i теплi шкарпетки.

Владика Нестор освятив авто i благословив вiйськових i побажав їм живими та неушкодженими повернутися додому з перемогою.

Працюємо далi до перемоги!

Ми з Руслан Кулик дякуємо Yaroslav Kolodiy Nazariy Stopchak i Mitsubishi Motors у Тернополi за якiсний ремонт, Igor Ogorodnik за доставку, Ivan Mudryk за допомогу.

Разом ми зможемо перемогти!», – пише Тарас Савчук.

 

 


Джерело: ГОЛОС