Завтра у Тернополі стартує хокей на озері
Вт. 4 Жовтня 2022

Хокей

Завтра у Тернополі стартує хокей на озері

Хокей
Хокей

За ініціативи групи шанувальників хокею Тернополя та підтримки Тернопільської міської ради 28-29 січня у Тернополі відбудуться змагання з хокею на озері «Ternopil Hockey Classic».

Участь у них візьмуть команди з Тернопільщини, Кривого Рогу, Одеси, Києва, Луцька, Львову та інших міст країни.

Щоб підготувати та провести змагання міський голова Тернополя Сергій Надал, підписав розпорядження про створення організаційного комітету, повідомляють у Тернопільській міській раді.

«Змагання за правилами «Хокей на озері» ми плануємо в Тернополі проводити традиційно. Зручне географічне розташування нашого міста і розміри озера дозволяють розвивати даний вид спорту. Важливо, що ми використовуємо наш став не лише влітку для водно-моторних змагань, але й взимку», – зауважив Сергій Надал.

Читайте також: Тернополяни хочуть створити рубрику: “Вони працюють для міста”

Змагання «Хокей на озері» – це різновид класичного хокею, але з кількома важливими відмінностями: відсутні борти, що захищають, немає воротарів і гра проводиться на відкритому повітрі, на замерзлому озері чи річці. Спрощені правила направлені на зменшення силової боротьби і сили кидків, збільшення вміння володіння шайбою, передачі чіткого пасу і високого навику катання на ковзанах. Це дає можливість залучити більше молоді в спорт, показавши їм, що є доступні форми хокею.